Konya Mantolama Konya Mantolama

Mantolama Fuga Kaplama Konya

Konya Mantolama Konya Mantolama

Mantolama Fuga Kaplama Konya

Konya Bina Cephe Mantolama, binaların dış cepheleri için uygulanan ısı yalıtım sistemine verilen isimdir. Konya Bina Cephe Mantolama binaların ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır, Konya Bina Cephe Mantolama izolasyon sağlar ve ısı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan küf, rutubet, duvarlardaki çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetini düşürür.

Dış cephe yalıtımı için Türkiye'de son yıllarda uygulanmaya başlanan Konya Bina Cephe Mantolama işlemi Avrupa ülkelerinde standartlarla tescillenmiş ve enerji tasarrufu amaçlı olarak uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Binalarımızda ısınmak ve serinlemek amacıyla kullandığımız kalorifer, kombi, klima ve buna benzer cihazların kullandıkları enerji, Konya Bina Cephe Mantolama uygulaması ile yüzde 50 oranında azalabilmektedir. Şayet binaların çatı ve temeli için de ısı yalıtımı sistemi yapılmış ise bu oran yüzde 60′lara kadar çıkabilmektedir.

Konya Bina Cephe Mantolama yapılarda en önemli ısı kaybı yaratan kiriş ve kolonları da içerir. Binaların dış cepheleri ve bina duvarlarının tamamını kaplamadıktan sonra mantolama sisteminden verim alınamaz.

Konya Bina Cephe Mantolama sisteminin en önemli özelliği hiçbir aralık kalmayacak şekilde binanın dışarıdan ısı yalıtım levhaları ile tamamen kaplanmasıdır.

Konya Bina Cephe Mantolama sistemi uygulanırken, kirişler, kolonlar, pencere merkezleri, duvarlar, çıkma altları dahil olmak üzere bir bütün olarak düşünülüp uygulamaya geçilmelidir.

Konya Bina Cephe Mantolama dış cephe yalıtım sistemleri sayesinde yapılarda korozyon problemi yaşanmaz, iyi bir mantolama binanın ömrünün uzamasını sağlar.

Konya Bina Cephe Mantolama bina cephesindeki duvar, kolon ve kirişleri su ve rutubetten koruyarak binanın ömrünü uzatır. Binalarınızın su ve ısı yalıtımı sağlanarak konutlarınızda konforlu ve huzurlu bir yaşam ortamı meydana getiren Konya Bina Cephe Mantolama uygulamaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz..

Mantolama Fuga Kaplama Konya

Konya başta olmak üzere Türkiye'nin her iline, her bölgesine EPS ile Bina Cephe Kaplaması yapan firmamız hizmetinize amadedir.

Adres: Gaziosmanpaşa Mah. Balçelebi C. Gün S. No: 6 Karatay/Konya

Firma Mail: konyamantolama@gmail.com

Firma GSM: +90 543 410 41 33 (Celalettin YAĞMAHAN) (7/24 Hizmetinizdedir.)
Konya Mantolama Konya Mantolama